Reference uživatelů

   MUDr. Kamil Dvořák, DiS, závodní lékař

"Jako lékař pracovně-lékařských služeb vím, jak je prevence zdraví v dnešní době hodně důležitá. Moderní strava a způsob života má negativní dopad na zdraví populace, a proto bychom se měli na prevenci zaměřit daleko intenzivněji. Vím kolik ztrát, potíží a komplikací musí majitel firmy ustát, když jejich zaměstnanci jsou trvale nemocní. S produkty firmy Zinzino mám velice dobré zkušenosti a považuji je v současné době za velmi prospěšné v boji s civilizačními chorobami. Proto jsou dle mého názoru vhodnou formou podpory imunity a zdraví pro zaměstnance firem." 

Ing. Jan Doubrava, starosta obce Telnice

Dne 06. října jsem začal měnit své zdraví se ZINZINEM. Od tohoto dne beru pravidelně BalanceOil, ZinoBiotic a Xtend. Po prvním týdnu využívání jsem na sobě začal zjišťovat první změny, do té doby jsem byl unavený, nebyl jsem schopen se soustředit na 100%. Bohužel po 14 dnech, přesně v pondělí 19. 10., jsem začal sledovat první příznaky nemoci COVID19 a ve středu mi byla tato nemoc potvrzena testy. Během těchto dnů jsem měl klasické příznaky, jako je bolest hlavy, horečka, vysoká únava aj. Praktický lékař bohužel s potvrzeným covidem vám doporučí jen klid na lůžku. S tím jsem se nechtěl moc smířit, abych na lůžku čekal, kdy se z covidu vyléčím. Byl jsem odhodlán se ve stanovené lhůtě 10 dnů vyléčit. Proto jsem ve středu 21. k tabletám Xtend ještě přidal tablety PROTECT+ pro podporu imunity a vnitřní ochranu od každého po 4 tabletách za den. Po 48 hodinách mi ustoupily horečky, přestala mne bolet hlava a únava nebyla tak velká, abych prospal celé dny. Je možné, jak se v současné
době stále používá, že jsem prodělal jen slabý průběh nemoci, ale jsem rád, že po užívání přípravků od ZINZINA jsem byl schopen se od 1. 11. znovu naplno věnovat své rodině a svému zaměstnání.

Bc. Tomáš Smejkal, obchodní manažer

Produkty Zinzino beru od července 2020, a to v trojkombinaci olej, vláknina a Xtend. Zlepšilo se mi trávení a celkově se u mě výrazně zmírnila únava, kterou jsem poměrně často míval.

 

Na začátku listopadu u mě byla potvrzena nemoc Covid-19. Průběh byl celkem mírný, a to pravděpodobně i díky tomu, že jsem hned při objevení příznaků začal také užívat účinný Protect (4 tablety denně). Během 5 dní byly příznaky eliminovány.

 

Nyní si každý den dávám k 15 ml oleje, 1 odměrce vlákniny a 4 Xtendům i preventivně 1 Protect, jelikož jsem pocítil na vlastní kůži, že zdraví je to nejdůležitější, co máme. A taky, že se koupit dá.

Luděk Svoboda, obchodní ředitel společnosti

Během začátku října jsem přišel do styku s nakaženým COVID-19. Dle známých příznaků ztráty čichu a chuti s teplotami. Tímto jsem se zavřel do karantény a pracoval z domu. 2 dny od karantény přišly horečky kolem 38,4. Paralen řádně nezabíral. Když jsem se rozhodl jít na testy, ani jsem tam nedošel, protože jsem si zavázal tkaničky, vstal a dostal 5 minut záchvat suchého kašle. Teploty mě provázely 8 dní. Celou dobu mě bolely plíce jako u zápalu plic, pořádně jsem nebyl schopen ničeho. K mému štěstí jsem byl seznámen s PROTECT+ 1,3/1,6 beta-glukany od ZINZINA, které způsobily to, že do 2 dní mě zbavily veškerého trápení s COVID-19. Horečka se úplně ztratila a veškeré příznaky zmizely. Začal jsem se zajímat více o tyto produkty a začal pečovat o své zdraví přidáním EXTEND+ a BALANCE OIL. Od té doby vidím na sobě perfektní výsledky. Mnoho energie, které jsem předtím neměl, čisté myšlení a prostě se cítím výjimečně. Opravdu to má cenu! Doporučuji!